• Вхід/Реєстрація
шукати в знайденому
Розширений пошук
09:00 - 18:00 (Пн-Пт) +38 (097) 340-72-33

Мистецтво

Категорії товарів
Фильтр товаров
Товар(ів): 10
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.
350 грн.

Дерев'яні постери із категорії "Мистецтво" для любителів прекрасного

Постерна культура не нова. Вона увійшла в наше життя давно – ще у позаминулому столітті, коли наші предки клеїли на стіни будинків лубочні картинки. Звісно, на афішах чи плакатах зображали все оточуюче життя: від написів та шаржів до репродукцій всім відомих картин. Зараз цей елемент настінного декору зміг еволюціонувати від паперового формату до дерев'яного варіанту.

Хтось із великих сказав: якщо твір працює на творця, то він культурний. Тим паче дерев'яні постери здатні «розмовляти» та радувати свого власника. Стильно, сучасно, креативно – цими епітетами можна охарактеризувати наш настіний декор. Особливість дерев'яних постерів криється у неповторних вінтажних потертостях та цікавих зображеннях. Наприклад, із відомим артом Енді Уорхола "Банка супу Кемпбеллс" чи репродукція картини "Запорожці пишуть листа турецькому султану". Такі варіанти 100% додадуть твоєму інтер'єру цікавих акцентів та яскравих барв.

Наші вироби із категорії "Мистецтво" вражають своїм різномаїттям фарб або лаконічністю, гармонійно підібраними відтінками та стильними артами. Дерев'яні постери чудово підійдуть у подарунок на День народження всім любителям мистецтва та ексклюзивних речей. Обирай у нашому калатозі різні формати та перетворюй свої стіни у стильну галерею.

 • Безкоштовна
  доставка
  по Україні при замовленні понад 1000 грн або самовивіз із шоуруму у м. Кременчук
 • Можливість повернення товару
  протягом 14 днів Ви може замінити або повернути товар за будь-яких причин
 • Унікальна технологія створення
  використовуємо перевірений роками авторський метод виробництва
 • Необмежений
  асортимент
  ми залюбки створимо постер за Вашим індивідуальним замовленням
X
Передзвонити Вам?
X
X
Швидке замовлення
X
Список побажань
X
Авторизація